Tlkanec prehral s domácim borcom na body

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP – ilustračné foto[/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Samokov 10. augusta – Slovenský boxer Michal Takács prehral v pondelok na európskom šampionáte v bulharskom Samokove vo vyraďovacom súboji kategórie do 56 kg s Rumunom Nicolaem Razvanom Andreianaom na body 0:3. Všetci traja ringoví rozhodcovia sa priklonili na stranu Rumuna.

V pondelok vypadol aj druhý Slovák Erik Tlkanec, ktorý nastúpil v kategórii do 91 kg proti domácej hviezde Tervelovi Pulevovi, bronzovému z OH. Slovák bojoval bez rešpektu a celý zápas vyvíjal aktivitu. Domáci borec si ale ustrážil vyrovnaný priebeh, hoci nebol presnejší ani bojovnejší, no pôsobil skúseným dojmom a mal dobrú obranu.

Bronzový medailista z EH v Baku Viliam Tankó bude boxovať v utorok, vo svojom úvodnom súboji kategórie do 52 kg sa stretne s Ihorom Sopinským z Ukrajiny.


ME v boxe – vyraďovacie súboj

do 56 kg: Nicolae Razvan Andreiana (Rum.) – Michal TAKÁCS (SR) 3:0

do 91 kg: Tervel Venkov Pulev (Bulh.) – Erik TLKANEC (SR) 3:0


[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][sharing tagline=“Zdieľaj“ tagline_color=““ title=“Tlkanec prehral s domácim borcom na body“ link=“https://sjz.sk/tlkanec-prehral-s-domacim-borcom-na-body/“ description=““ pinterest_image=“https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/08/msboxolymp171113nr5105461.jpg“ icons_boxed=“yes“ icons_boxed_radius=“4px“ box_colors=““ icon_colors=““ tooltip_placement=““ backgroundcolor=““ class=““ id=““][/sharing][/one_full]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať