Týchto 5 vecí zo šatníku nevyhadzujte, budú trendy aj tomto roku

Týchto 5 vecí zo šatníku nevyhadzujte, budú trendy aj tomto roku. Móda je nevyspytateľná a mení sa ohromne rýchlo. Nikdy nevieme, čo sa bude nosiť roky a čo sa po jednej sezóne už v obchodoch neobjaví. Tieto kúsky by však mali vydržať.

Nosili sa v roku 2017 a zdá sa, že ich z našich šatníkov ešte budeme vyťahovať často. Rok 2018 by totiž podľa The Independent mal ušetriť tieto veci od ich „módnej smrti“.

Biele tenisky

Od politikov až po módne ikony. Nosili ich všetci. Jednoduché biele tenisky sa totiž stali počas minulého roka naozaj top obuvou. A dôvod je jednoduchý. Hodia sa skoro ku všetkému, aj k tomu, k čomu sa nehodia a sú veľmi pohodlné.

TIP: Prichádza jar, môžem si obliecť tieto šaty?

Takže, ak doma nejaké máte a ešte sú po náročnom roku nositeľné, tak ich pokojne nechajte v prednej časti vášho botníka.

Roztrhané rifle

Najskôr to boli len kolená, ktoré trčali z rifieľ dievčat aj chlapcov, žien aj mužov. Teraz sú to však naozaj roztrhané rifle, od stehien až pod kolená.

Tento trend môže pôsobiť drsne a niekedy aj vulgárne, no je sexi a má čosi do seba. A ak ste si naň nezvykli počas roku 2016, v tomto si už určite zvyknete. 🙂

Týchto 5 vecí zo šatníku nevyhadzujte, budú trendy aj tomto roku

Odznaky a nažehľovačky

Vlna odznakov a iných podobných ozdôb oblečenia už raz svoju slávu zažila pred niekoľkými rokmi. No ako to už v móde chodí, aj tento trend sa vrátil späť.

TIP: Nepodceňujte výber športovej obuvi. Tá totiž nie je univerzálna.

Ozdobami na oblečení môžeme vyjadrovať svoje názory a svoju osobnosť a samozrejme aj dotvárať jednoduchšie kúsky oblečenia. Ak ste si teda nejaké zaobstarali, možno k nim do zbierky pribudnú ďalšie.

Pouličný štýl

Možno ste si už všimli, že teplákové súpravy, tenisky a široké a pohodlné oblečenie sa nosí všade. Či ide o mužov alebo o ženy. Street style je stále na výslní a tak by to malo pokračovať aj v roku 2017.Takže pokojne si zaobstarajte niečo pohodlné a veľké. Budete sa cítiť príjemne a budete IN.

Ružová

Ružová farba zažíva svoju veľkú slávu a aj návrat. Po rokoch sa totiž opäť stala symbolom nežnosti, ale aj ženskosti a dá sa nosiť so všetkým. Či ide o eleganciu alebo aj o ležérnosť.

TIP: Napreduj v CrossFite s novými NANO 8

Jeden z jej odtieňov bol dokonca v minulom roku farbou roka. Napriek tomu, že teraz je vedúcou farbou zelená, nežná ružová je stále v kurze a v obchodoch bude mať svoje miesto ešte dlhšiu dobu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.