V derby bez diváckej kulisy Slovan povedie nový kouč Papavasiliou

0
- Reklama -

[one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”center center” border_position=”all” border_size=”1px” border_color=”#81d742″ border_style=”solid” padding=”10px” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR, ilustračné foto[/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Bratislava 24. augusta – V utorok sa na bratislavských Pasienkoch dohrá 6. kolo Fortuna ligy 2015/2016 zápasom Slovan – Trnava. Pôjde už o 131. najväčšie slovenské derby, bude však v tieni diváckeho nezáujmu, keďže oba fanúšikovské tábory na neho vyhlásili bojkot.

“Belasých” povedie v prvom súťažnom zápase nový tréner Nikodimos Papavasiliou z Cypru. Zaujímavé je, že aj v poslednom ligovom stretnutí s rivalom v minulej sezóne viedol 11. apríla Slovan nový muž. Dušan Tittel vtedy nahradil odvolaného Jozefa Chovanca a na starom Štadióne Antona Malatinského sa zrodila bezgólová remíza.

Trnavčania v sobotu slávnostným galaprogramom otvorili novú City Arénu, preto sa hrá až v utorok. Ani v tábore “andelov” to nemá tréner Juraj Jarábek najlepšie, české médiá už informovali o jeho nahradení Jakubom Dovalilom, ktorý viedol českú dvadsaťjednotku. Majiteľ Spartaka Vladimír Poór to ale dementoval.

“Pred súbojom Ultras Spartaka a občianske združenie Bíli Andeli vyzvali aj ostatných priaznivcov “červeno-čiernych” na neúčasť na tribúnach v tomto najslávnejšom slovenskom súboji. Rozhodli sa takto postaviť na stranu Ultras Slovana, ktorí sa dostali do konfliktu s vedením svojho klubu. Priaznivci, ktorí nevycestujú do Bratislavy, môžu duel sledovať v priamom prenose Slovak Sport TV, ktorá tiež začína vysielať najvyššiu futbalovú súťaž naživo. Fortuna ligu tak bude môcť futbalová verejnosť sledovať až cez tri slovenské kanály, k RTVS sa totiž od ôsmeho kola pridáva už dlhšie avizované TV Dajto,” uviedol Spartak na oficiálnom webe.

Trnava naposledy vyhrala na pôde nováčika zo Skalice 3:2, hoci už v 6. minúte prehrávala 0:2. Bola to jej prvá výhra v sezóne vo FL. Osemnásobný majster hral naposledy v Senici, kde remizoval 1:1. V neúplnej tabuľke je Slovan piaty s ôsmimi bodmi, Trnava deviata s piatimi. Obaja zástupcovia SR v európskych súťažiach v tejto sezóne už skončili a tak sa môžu sústrediť na ligu a Slovenský pohár – Slovnaft Cup, v ktorom sú v 3. kole.

 

Dohrávka 6. kola FL 2015/2016:

utorok 25. augusta o 19.00 Slovan Bratislava – Spartak Trnava (Sedlák, Vorel, Ádám, Slovak Sport)[/fusion_text][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”yes” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][sharing tagline=”Zdieľaj” tagline_color=”” title=”V derby bez diváckej kulisy Slovan povedie nový kouč Papavasiliou” link=”https://sjz.sk/v-derby-bez-divackej-kulisy-slovan-povedie-novy-kouc-papavasiliou/” description=”” pinterest_image=”https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/08/6august2015_Slovan_Krasnodar_EU_Liga_9275262-300×156.jpg” icons_boxed=”yes” icons_boxed_radius=”4px” box_colors=”” icon_colors=”” tooltip_placement=”” backgroundcolor=”” class=”” id=””][/sharing][/one_full][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#d8d8d8″ background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”20px” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=”default” hover_type=”none” columns=”4″ number_posts=”4″ offset=”1″ cat_slug=”futbal-slovensko” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”20″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/recent_posts][/one_full]

- Reklama -