V POPRADE PROTI SEBE NASTÚPI VÝBER HVIEZD TIPSPORTLIGY, KTORÝ POVEDÚ HOKEJOVÉ LEGENDY

Tím Petra Bondru vyzve do hojekového derby tím Mira Šatana Bratislava, 3. január 2017 – Vedenie hokejovej Tipsport Ligy pripravilo pre slovenských fanúšikov už po druhýkrát tzv. All Star víkend. Po minuloročnom úspešnom derby sa opať uskutoční All Star víkend 28. a 29. januára 2017 v Poprade. V rámci originálneho hokejového konceptu sa postavia proti sebe dva tímy na čele s manažérmi družstiev v zložení Peter Bondra a Miroslav Šatan. Klasická hokejová tretina bude trvať 10 minút, pričom po odohratej tretine budú prebiehať súťaže hojekových zručností jednotlivých tímov. Výťažok z tohto jedinečného športového podujatia bude určený pre letný hokejový camp pre deti zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktoré organizuje Tipsport Liga.

0
260
- Reklama -

all-star-80-kopiePosledný januárový víkend sa bude niesť v znamení najlepších hokejových hráčov slovenskej Tipsport Ligy, ktorí sa predstavia v rámci tzv. All Star víkendu 2017. Tím legendárneho hokejistu Petra Bondru vyzve na súboj mančaft Mira Šatana. Obaja vyzývatelia si v drafte, ktorý sa uskutoční 28.1. vyberú zloženie svojich tímov, s ktorými sa predstavia na popradskom štadióne už 29. 1. o 16.00 hod.

“Po športovej stránke sme program este zatraktívnili pretože klasickú exhibíciu skrátime na polovicu a výrazne zväčšime priestor pre súťaže hokejových zručností na ktoré sú vždy fanúšikovia zvedaví najviac. Za najväčšie lákadlo podujatia považujem obrovskú fanzónu pred popradským štadiónom, kde si naši fanúšikovia budú môcť otestovať svoje hokejové zručnosti. Prví im to samozrejme predvedú samotní Peter Bondra a Miro Šatan v rámci sprievodného programu,” hovorí Richard Lintner, riaditeľ Tipsport Ligy.

as-tim_satan2

“Sme radi, že na podujatie prijala pozvanie aj hudobná skupina Heľenine oči, ktorá bude koncertovať priamo vo fanzóne. Verím, že toto podujatie ktoré nemá v rámci histórie Tipsport Ligy obdobu, bude nabité emóciami a vynikajúcim športovým a kultúrnym zážitkom pre všetkých fanúšikov hokeja,” dodáva Lintner.

as-tim_bondra

29. januára sa program začína už o 13.00 hod. Pre fanúšikov bude vo fanzóne postavené hokejové ihrisko a niekoľko hokejových “strelníc” na ktorých si môžu návštevníci otestovať svoje hokejové zručnosti. Moderovaná zábava, súťaže a koncert budú prebiehať až do vyvrcholenia All Star víkendu do 16.00 hodiny, kedy sa otvorí samotný zápas medzi tímom Petra Bondu a Mira Šatana.

Formát trunaja bude prebiehať nasledovne:

  1. tretina zápasu (10 min.) 4 na 4
    + prestávka, súťaž hokejových zručností
  1. tretina zápasu (10 min.) 4 na 4
    + prestávka, súťaž hokejových zručností
  1. tretina zápasu (10 min.) 4 na 4
    slávnostný záver podujatia

“Som presvedčený, že na rozdiel od zámorskej NHL sme v slovenských podmienkach podujatie All Star ako aj samotné súťaže vylepšili a celé podujatie je  ešte viac originálne. Slovenská verzia All Star víkendu 2017 bude jedna veľká ukážka toho, o čom Tipsport Liga naozaj je. Mimoriadne ma teší, že výťažok z tohto podujatia poputuje na Letný camp pre deti zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktorý plánujeme uskutočniť v dňoch 2. až 9. júla 2017,” uzatvára Richard Lintner.

kemp

Tlačová konferencia k podujatiu sa za účasti Petra Bondru, Mira Šatana a Richarda Lintnera uskutoční v Bratislave, 27. januára 2017 o 14.00 hod. Lístky na All Star víkend sú k dispozícii od dnes od 12.00 hod. prostredníctvom portálu www.predpredaj.sk

- Reklama -