V Trnave bude na Austriu vypredané, zápas povedie Chorvát Bebek

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

[pro_ad_display_adzone id=“22327″] [/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Trnava – Vstupenky na odvetný súboj 3. predkola Európskej ligy UEFA 2016/2017 FC Spartak Trnava – FK Austria Viedeň (štvrtok 4. augusta o 18.30 h na Štadióne Antona Malatinského) sa v predpredaji míňajú závratnou rýchlosťou. V utorňajších skorých ranných hodinách ich prostredníctvom internetovej stránky cityarena.maxiticket.sk bolo k dispozícii už len niečo vyše 400.

Slovenský zástupca zvíťazil v prvom zápase vo Viedni 1:0 gólom kamerunského útočníka Roberta Ndipa Tambeho a vytvoril si solídnu východiskovú pozíciu na postup do play off. Odvetu v Trnave, ktorá by sa mala hrať v pravej futbalovej atmosfére pred vypredanými tribúnami, zverila Európska futbalová únia (UEFA) chorvátskym rozhodcom na čele s hlavným Ivanom Bebekom.

V Trnave bude v deň stretnutia platiť zákaz podávania, predaja a požívania alkoholu na Štadióne A. Malatinského a v jeho širšom okolí, a to v čase od 14. do 22. hodiny. Nariadenie vydalo mesto Trnava na základe žiadosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narušenia verejného poriadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi. Platí pre lokalitu ulíc Kollárova, Športová, A. Žarnova, Halenárska, Hlboká, Spartakovská, Dolné Bašty, Paulínska, Strelecká, B.S. Timravy a Ľudmily Podjavorinskej.

Informácie o vstupenkách (cityarena.maxiticket.sk):

základné vstupné:
7 eur – sektory 1, 2, 3, 4, 13, 14
9 eur – všetky ostatné sektory (okrem biznis, VIP a kožených sedadlách na západnej tribúne)
12 eur – kožené sedadlá na západnej tribúne zdarma – dieťa do 100 cm (bez nároku na miesto), ZŤP vozičkár + sprievod
50% zľava – dieťa od 101 cm do 12 rokov, dôchodcovia, ZŤP + sprievod

biznis:
15 eur bez cateringu – plastové sedadlá v sektoroch biznis (B1, B2, B4, B5, B7)
20 eur bez cateringu – kožené sedadlá v sektoroch biznis (B3, B6)
48 eur s cateringom – kožené sedadlá v sektoroch biznis (B3+, B6+)
– Do biznisu nie je možné uplatniť si žiadne zľavy pre deti, dôchodcov a ZŤP

PREDAJ LÍSTKOV ONLINE NA INTERNETE:
22.7. – 4.8. (od 22. do 27.7. prednostné právo pre majiteľov permanentiek – rezervácia miesta)

PREDAJ LÍSTKOV POKLADŇA ŠTADIÓNA A. MALATINSKÉHO, ŠPORTOVÁ ULICA:
1. – 3.8. od 15.30 do 17.30: voľný predaj
4.8. od 15.00 do 18.00: voľný predaj

POZNÁMKA:
– v sektoroch 2, 3 a 4 budú mať ultras kotol, na týchto miestach sa bude stáť[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#efefef“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=“50px“ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP, ilustračné foto[/fusion_text][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

[pro_ad_display_adzone id=“22328″] [/fusion_text][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#d8d8d8″ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=“20px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=“default“ hover_type=“none“ columns=“3″ number_posts=“3″ offset=“1″ cat_slug=“europska-liga“ exclude_cats=““ thumbnail=“yes“ title=“yes“ meta=“yes“ excerpt=“yes“ excerpt_length=“20″ strip_html=“yes“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][/recent_posts][/one_full]
Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať