Vegan smoothies

 

Obálka Vegan smoothies.indd

Smoothies priaznivo ovplyvňujú aj psychickú vyrovnanosť, posilňujú imunitu, chránia srdce, regulujú váhu, pôsobia proti starnutiu a obnovujú celkovú vitalitu. Čo sa týka čerstvosti, sú neprekonateľné a nemusí si ich odopierať ani ten, kto má rád smotanové krémy alebo čokoládu. Táto kniha sa stane najlepším priateľom všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o zdravých surovinách a ďalších prísadách pre tieto nápoje a o najlepších spôsoboch ich prípravy, či už sa chcú stravovať vegánsky, alebo si len pochutnať na niečom výživnom a zároveň zdravom.

http://www.grada.sk/vegan-smoothies_8834/kniha/katalog/

GRADA Slovakia s.r.o.
Moskovská 29, 811 08 Bratislava
Cena: 12,14 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať