Viete, ktoré tri aspekty v živote máte rozvíjať? Značka Reebok vám to prezradí

Potvrdilo sa to aj na najštýlovejšej dámskej jazde – JUSTWOMAN by Diva’s. Tá spojila takmer 800 žien a dievčat prostredníctvom športov ako sú beh, yoga a paddleboard. Pri takomto podujatí nesmela chýbať ani značka Reebok a jej ambasádorky Karolína Chomisteková, Ivana Gaborík a Tatiana Žideková.

Úsilím značky Reebok je inšpirovať a motivovať ľudí ako byť lepšími. Túto iniciatívu chcela ukázať aj účastníčkam tohto podujatia, a preto pre ne pripravila stánok, ktorý charakterizoval 3 piliere jej loga Delta. Jednotlivé ramená trojuholníka delty, symbolizujú fyzický, psychický a sociálny aspekt osobnosti človeka. Výsledkom je, že keď sa všetky tieto aspekty spoja, každá z nás môže byť vnútorne spokojná. K tejto spokojnosti vedie práve motivácia značky Reebok, a to najlepšie športom, relaxom a trávením času s ľuďmi, ktorí sú nám blízki. Za všetko hovorí aj hlavné motto značky, ktoré znie #BeMoreHuman.

K hlavnej myšlienke sa vyjadrila aj Simona Sedlárová, brand manažérka značky: Reebok má poslanie nielen vyrábať športovú obuv a oblečenie, ale aj inšpirovať ľudí, aby na sebe pracovali. Osobne milujem šport, pretože okrem toho, že zlepšuje fyzickú kondíciu, posilňuje aj psychiku, a hlavne má silu spájať ľudí. Som veľmi šťastná, že v rámci mojej práce sa môžem spolupodieľať na projektoch, akými je JUSTWOMAN by Diva´s a pomôcť inšpirovať ďalšie ženy. “

Z diaľky bolo vidno, že v stánku čaká na každého chill out zóna vyzdobená levanduľami a hortenziami, s možnosťou prečítať si niektorú z motivačných kníh. Keďže podujatie JUSTWOMAN by Diva´s bolo najmä o športe, značka Reebok pripravila za odbornej účasti trénera Jindra Tovaryša aj niekoľko crossfit tréningov. Okrem toho si mohli návštevníčky podujatia zapožičať tréningovú a bežeckú obuv z aktuálnej kolekcie SS18. Naopak kolekciu, ktorá len bude v predaji v sezóne jeseň/zima 2018 predstavili na hlavnom pódiu modelky z Exit Model Management. Prevládať v nej budú farby ako slivková, biela, či metalické odtiene.

Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať