Viete, ktoré tri aspekty v živote máte rozvíjať? Značka Reebok vám to prezradí.

Potvrdilo sa to aj na najštýlovejšej dámskej jazde – JUSTWOMAN by Diva’s. Tá spojila takmer 800 žien a dievčat prostredníctvom športov ako sú beh, yoga a paddleboard. Pri takomto podujatí nesmela chýbať ani značka Reebok a jej ambasádorky Karolína Chomisteková, Ivana Gaborík a Tatiana Žideková.

Úsilím značky Reebok je inšpirovať a motivovať ľudí ako byť lepšími. Túto iniciatívu chcela ukázať aj účastníčkam tohto podujatia, a preto pre ne pripravila stánok, ktorý charakterizoval 3 piliere jej loga Delta. Jednotlivé ramená trojuholníka delty, symbolizujú fyzický, psychický a sociálny aspekt osobnosti človeka. Výsledkom je, že keď sa všetky tieto aspekty spoja, každá z nás môže byť vnútorne spokojná. K tejto spokojnosti vedie práve motivácia značky Reebok, a to najlepšie športom, relaxom a trávením času s ľuďmi, ktorí sú nám blízki. Za všetko hovorí aj hlavné motto značky, ktoré znie #BeMoreHuman.

K hlavnej myšlienke sa vyjadrila aj Simona Sedlárová, brand manažérka značky: Reebok má poslanie nielen vyrábať športovú obuv a oblečenie, ale aj inšpirovať ľudí, aby na sebe pracovali. Osobne milujem šport, pretože okrem toho, že zlepšuje fyzickú kondíciu, posilňuje aj psychiku, a hlavne má silu spájať ľudí. Som veľmi šťastná, že v rámci mojej práce sa môžem spolupodieľať na projektoch, akými je JUSTWOMAN by Diva´s a pomôcť inšpirovať ďalšie ženy. “

Z diaľky bolo vidno, že v stánku čaká na každého chill out zóna vyzdobená levanduľami a hortenziami, s možnosťou prečítať si niektorú z motivačných kníh. Keďže podujatie JUSTWOMAN by Diva´s bolo najmä o športe, značka Reebok pripravila za odbornej účasti trénera Jindra Tovaryša aj niekoľko crossfit tréningov. Okrem toho si mohli návštevníčky podujatia zapožičať tréningovú a bežeckú obuv z aktuálnej kolekcie SS18. Naopak kolekciu, ktorá len bude v predaji v sezóne jeseň/zima 2018 predstavili na hlavnom pódiu modelky z Exit Model Management. Prevládať v nej budú farby ako slivková, biela, či metalické odtiene.