VÝSLEDKY – Vyhraj balíček fanúšika Ligy majstrov

Vyhraj balíček fanúšika Ligy majstrov. Si tým pravým futbalovým fanúšikom? Tak potom už isto vieš, že na Slovensko v najbližších dňoch dorazí „ušatá trofej“. Túto športovú udalosť prináša futbalovým fanúšikom i širokej verejnosti spoločnosť PepsiCo so svojimi značkami Pepsi a Lay’s ako významný partner najslávnejšej futbalovej klubovej súťaže na svete.

TIP: Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko

A práve tieto značky pre teba pripravili balíček správneho fanúšika. Jeden z nich môže byť práve tvoj. Ako na to? Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a si zaradený do súťaže.

Vyhraj balíček fanúšika Ligy majstrov
Vyhraj balíček fanúšika Ligy majstrov

Otázka:

„Kto tento rok podľa teba získa titul v Lige majstrov a odnesie si „ušatú“ trofej?“

Svoju odpoveď píš do komentára pod článok.

Súťaž prebieha od 13.04.2018 do 18.04.2018.

Vylosujeme 3 výhercov, jeden výherca bude zo stránky www.sjz.sk, jeden z facebooku a jeden z instagramu. Výhercov vylosujeme dňa 19.04.2018.

Súťaž prebieha súčasne na 3 miestach, na webovej stránke www.sjz.sk, na facebooku Šport je život a na Instagrame Šport je život.

Do súťaže sa môžeš teda zapojiť 3x a tak zvýšiť svoje šance na výhru.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať