Cesta hore rozpráva o tvrdohlavosti, o zdolávaniu vlastných a obecne ľudských limitov, ale tiež o kompromisoch a cene, ktorá sa platí za mimoriadne osobné výkony… Radek Jaroš si ako prvý Čech a len pätnásty človek na svete splnil horolezecký sen a celkom unikátne za prítomnosti kamery vystúpil na poslednú z najvyšších hôr sveta K2, ktorá mu chýbala do tzv. Koruny Himalájí. Film sa tak pre diváka stáva mimoriadnou príležitosťou absolvovať spoločne s Radkom a jeho horolezeckými priateľmi Miškou a Trávou strastiplnú cestu na osemtisícový vrchol a stať sa na malú chvíľu doslova súčasťou expedície na K2.

 


SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Vymenujte 3 hory v Himalájach, ktoré horolezci najčastejšie zdolávajú.


Vaše odpovede napíšte do komentára pod súťaž – odpovede môžete posielať do nedele 17.04.2016 do 23:59 hod.

Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme 3 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky na premiéru tohto filmu, ktorá bude dňa 19.04.2016 o 17,00 hod v priestoroch kina Mladosť v Bratislave.

Výhercov budeme žrebovať 18.04.2016 a v tento deň aj zverejníme mená výhercov na našej webovej stránke

Výhercov budeme po ukončení súťaže kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.


 

TEN kto nevyhrá lístok na premiéru 19.4. o 17.00 hod.,  si môže lístok zakúpiť v pokladni kina Mladosť a po filme o 19.00 hod.  su vsetci srdečne pozvaní na diskusiu s p. Radekom Jarošom v reštaurácii VERNE,  na Hviezdoslavovom nám. 18 (vedľa kina).


 

Výhercami súťaže sa stávajú:

  • Katarína
  • Štefan
  • Slavomír

Výhercom srdečne blahoželáme 🙂


 

4 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.