VÝSLEDKY – Vyhrajte prísun energie od Max Sportu na celý deň

 


SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Poznáte aj iné produkty spoločnosti Max Sport? Ktoré to sú?


Vaše odpovede napíšte do komentára pod súťaž – odpovede môžete posielať do nedele 28.02.2016 do 23:59 hod.

Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme 10 výhercov, ktorí získajú balíček výrobkov (tyčinky Raw Paleo Barbar a Good Morning – zdravé raňajky na cestu).

Výhercov budeme žrebovať 29.02.2016 a v tento deň aj zverejníme mená výhercov na našej webovej stránke.

Výhercov budeme po ukončení súťaže kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.


Výhercami súťaže sa stávajú a energiu získavajú:

 • Kikina
 • Juliana
 • Michaela
 • Alexandra
 • Braňo
 • Peter
 • Jana
 • Macko
 • Štefan
 • Dagmar

Výhercom srdečne gratulujeme 🙂

Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorou sa v súťaži registrovali.


[/fusion_text][fusion_text]

Tyčinka Raw Paleo BarbarTycinky Raw Paleo Barbar (kópia)

Tyčinka Raw Paleo Barbar od slovenského výrobcu Max Sport stavia na absolútnej prirodzenosti. Je to 100% prírodná bezlepková tyčinka iba z orieškov, sušeného ovocia a kokosového oleja. Obsahuje teda iba tie ingrediencie, ktoré dokázali nájsť ľudia, zberači, na začiatku dejín našej civilizácie bežne v prírode a ktoré konzumovali v ich prirodzenej a neupravovanej podobe. Tyčinka je preto nová alternatíva zdravého snacku pre všetkých. Neobsahuje obilniny, mlieko, sóju ani pridaný cukor. Vybrať si môžete z troch chuťových kombinácií – lieskové oriešky s kakaom, kešu oriešky s kokosom a jablko so škoricou.

 

Good morning – zdravé raňajky na cestuGood morning_jahody_cuco (kópia)Good morning_mango (kópia)

Novinka Good morning od Max Sportu je úplne nová alternatíva ako na začiatku dňa získať zdroj nutrične bohatého a zdravého jedla, najmä ak trávite rána na cestách a nestíhate klasické raňajky. Chutná, 100-percentne prírodná zmes čerstvého ovocia je vyrobená z ovocného pyré, cereálií (zmes kukuričnej a ryžovej múky) a „superpotraviny“ chia semiačok. Produkt neobsahuje lepok a môžete ho dostať v dvoch verziách – ako jablkovo-jahodovo-čučoriedkové pyré a ako jablkovo-mangové pyré s nečakanou avšak veľmi príjemnou prímesou gréckeho jogurtu. Good morning prichádza v skutočne praktickom balení. Vďaka nemu môžete svoje raňajky nosiť ľahko so sebou, otvárať a znovu zatvárať, čo oceníte aj počas jazdy autom, v MHD či na bicykli.

139 KOMENTÁRE

 1. Proteine bar, Protein Snack mix, Protein pasta, Protein shake, Power coffee, Slim zone, Fitkid, Vegie protein, Maxsport veggie protein, Protein cake Protein kex avela iných 😉 uz sa tesim na výhru mnam 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať