VÝSLEDKY – Vyhrajte viac proteínov a menej cukru s tyčinkami Protein Crossbar od Max Sport.

Tyčinka Protein Crossbar je okamžitým zdrojom kvalitných a chutných bielkovín v praktickom balení do ruky – obsahuje až 33-percentný podiel kvalitného mliečneho proteínu. Viac ako tretinu obsahu dopĺňa vláknina, vďaka čomu vás zasýti naozaj výdatne a zdravo. A v neposlednom rade je veľkým plus aj minimálny podiel cukru – má ho len 2 g. Tyčinka je svojím zložením veľmi dobrou alternatívou rýchleho snacku, ktorý si môžete dopriať po ceste z posilňovne alebo aj napr. počas cyklovýletu či trekingu v horách. Obľúbite si ju aj ako svoju odmenu, keď pracujete na svojej postave a chcete si nahradiť chuť na nezdravé sladkosti. Na výber máte z troch príchutí. Ak preferujete bezlepkové produkty, siahnuť môžete po príchutiach dvojitá čokoláda z kvalitného kakaa a cookies. Treťou verziou je vanilková príchuť s kúskami celých mandlí. Viac o nutričných hodnotách nájdete na www.maxsport.sk.

 


SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Ktorý šport najviac v lete obľubujte?

 


Vaše odpovede napíšte do komentára pod súťaž – odpovede môžete posielať do nedele 14.8. 2016 do 23:59 hod.

Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 3 výhercov, ktorí získajú balíček tyčiniek Protein Crossbar.

Výhercov budeme žrebovať 15.08.2016 a v tento deň aj zverejníme mená výhercov na našej webovej stránke

Výhercov budeme po ukončení súťaže kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.

crossbar v ruke


Výhercami našej súťaže sa stávajú:

  • Marián
  • Simona
  • Mária

Výhercom srdečne blahoželáme 🙂


 

306 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať