Zdravá výživa pro celou rodinu

 

Obálka Zdravá výživa pro celou rodinu.inddStoosemdesiat rozmanitých receptov spĺňa súčasné kritériá pre makrobiotickú, bezlepkovú a diabetickú stravu, inšpiráciu si v nej nájdu aj tí, ktorí trpia alergiou na bielkoviny z kravského mlieka. Jednotlivé recepty sú pripravené tak, aby ich základy boli použiteľné taktiež pre deti v kojeneckom veku. Knihu si zamilujete kvôli jej prehľadnosti, jednoduchosti a jasnému odtlačku autorkiných osobných skúseností. Nájdete v nej recepty na ranné zeleninové polievky, ranné kaše, obedové polievky a hlavné jedlá a tiež všeobecné zásady varenia jednotlivých zložiek potravy, rešpektovaných západnou vedou a zároveň inšpirovaných princípmi východných kultúr.

GRADA Slovakia s.r.o.
Moskovská 29, 811 08 Bratislava
Cena: 16,76 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať