Shauma Mirror Gloss - vsetky produktyZbohom vlasy bez lesku

Schauma Mirror Gloss ponúka oslnivý, priam zrkadlový lesk na dlhých 24 hodín. Jeho tajomstvo spočíva v unikátnej receptúre s tekutými mikrokryštálmi. Svojím jedinečným zložením uhladzuje vlasovú štruktúru, vďaka čomu sa môže svetlo dopadajúce na vlasy lepšie odrážať. Výsledkom je oslnivý lesk každého jedného prameňa.

Najžiarivejšie výsledky dosiahnete kombinovaným používaním všetkých produktov nového radu Schauma Mirror Gloss.  Šampón vlasy perfektne a šetrne umyje a postará sa o ich hebkosť. Kondicionér ich vyživí a vyhladí tak, že ich ďalšia úprava bude hračkou. Denná starostlivosť, olej Schauma Mirror Gloss 24h, dodá jednotlivým prameňom okamžitý zrkadlový lesk, ktorý vydrží až 24 hodín.

Hrdinom každý deňShauma SuperPower

V každom mužovi sa ukrýva hrdina, ktorý chce ukázať svoju silu, odvahu a energiu. Nie je nič jednoduchšie ako prebudiť hrdinu v sebe vďaka šampónu na vlasy Schauma SuperPower!, ktorý hneď ráno v sprche nabije každého poriadnou dávkou energie. Ľahká receptúra bez silikónov s osviežujúcou vôňou eukalyptu, pomaranča, vanilky a zmyselného pyžma s výťažkom z guarany naštartuje mužské zmysly a dodá silu na celý deň, a to nielen vlasom či pokožke.

Produkty Schauma Mirror Gloss a Schauma SuperPower sú dostupné v predajniach od januára 2015