Zrýchli tým, že spomalíš

Pozvánka na odbornú prednášku

Zenový majster, Michael Eido Luetchford, viac ako 20 rokov žil a študoval budhizmus v Japonsku. V svojej prednáške poukáže najmä na hlbokú previazanosť medzi športom a meditáciou, ktorá podľa neho vychádza z hlbokej podstaty ľudskej existencie. Michael zdôrazňuje jednotu tela a mysle a ich rovnovážny stav, ku ktorému je podľa budhistov možné dospieť zenovou meditáciou. Nadobudnutá rovnováha má človeku prospieť nielen v športe, ale aj v bežných každodenných činnostiach. Potrebu rovnováhy považuje za dôležitú predovšetkým v dnešnej dobe, dobe informačného (pre)tlaku a značných nárokov na súčasného človeka.

Súčasťou interaktívnej prednášky bude aj praktická ukážka zenovej meditácie.

Program:

17:30 – 19:00 prednáška

19:30 – 20:00 ukážka zenovej meditácie

Dátum a čas: 23. september 2015. 17:30 – 20:00

Miesto: Pálffyho palác, Bratislava

Prednášajúci: Michael LUETCHFORD

 

Cena: 9 EUR pri platbe vopred na účet/12 EUR platba na mieste

 

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať